Верифікований профіль
4
Роки досвіду
3
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
8
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
6 днів тому
Привіт, мене звати Галина. Я працюю менеджером з продажу нерухомого майна в одній з найкращих житлових компаній R.estate. Наша компанія співпрацює зі всіма надійними забудовниками Івано-Франківська, а тому я радо запропоную Вам самі вигідні та актуальні пропозиції на ринку нерухомості. Порядність та відповідальність гарантую.

Продаж квартир (1)

  • Р.Естейт
    160 000 $
    1 422 $/м²

    Гетьмана Мазепи вул., 160а

    3 кімнати
    113 / 55 / 25 м²
    поверх 4 з 10
    1 тиж. тому
    Елітна видова 3 кімн. квартира в топ-локації поблизу парку і озера у ЖК “Park Residence”по вулиці Гетьмана Мазепи!!! ✔Основні характеристики: Площа-112,5м2 Поверх-4/11 ✔Переваги: Квартира дуже світла і простора. Є 3 окремі кімнати. Велика кухня-студія з оглядовими панорамними вікнами Роздільний санвузол Велика гардеробна. Є балкон У квартирі індивідуальне газове опалення. Можливе перепланування. До квартири додається готовий дизайнерський проект. Підземний паркінг
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.