Верифікований профіль
4
Роки досвіду
3
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
7
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
3 дні тому
Привіт, мене звати Галина. Я працюю менеджером з продажу нерухомого майна в одній з найкращих житлових компаній R.estate. Наша компанія співпрацює зі всіма надійними забудовниками Івано-Франківська, а тому я радо запропоную Вам самі вигідні та актуальні пропозиції на ринку нерухомості. Порядність та відповідальність гарантую.

Продаж будинків (3)

  • Р.Естейт
    210 000 $
    700 $/м²

    Шевченка

    БЕЗ КОМІСІЇ
    300 / 140 / 25 м²
    2 поверхи
    17 сот
    6 кімнат і більше
    1 тиж. тому
    Продаж відпочинкового будинку 300 кв.м (7 кімн.) із великою територією 17 сот с. Козаківка, Болехівська ТГ, Калуський район. До скель Довбуша 15км До Болехова-20 км. Будинок з каліброваного брусу, збудований 2015 р. 2 поверхи+горище. У будинку є своя котельня, вітальня з каміном, кухня, санвузли, більярдна. На території є 3 альтанки ( 2 великі і 1 дитяча), окремий гараж під авто, басейн. Паркан навколо території зроблений з гірського каменю. Опалення-твердопаливний котел Вода-своя скважина По території встановлені відеокамери. Поруч з будинком поряд ліс і річка. У селищі є магазин. Будинок продається з більшістю меблів та техніки (тільки деякі речі заберуть). Даний комплекс підійде...
    Рієлтор
  • Р.Естейт
    56 000 $
    587 $/м²

    Шкільна, 41

    БЕЗ КОМІСІЇ
    95 / 59 / 10 м²
    1 поверх
    10 сот
    4 кімнати
    1 тиж. тому
    Затишне будинковолодіння у Косівському районі Доглянутий житловий будинок у с.Старі Кути Косівського району заг.площею 95.4 кв.м та зем.ділянкою для обслуговування будинку 10 сот. Також, як бонус, у ціну входить 6 сот. зем. ділянки під ОСГ. Є літня кухня, стодола, стайня, криниця. Вода у будинку, є ванна. Санвузол на подвір"ї, є технічна можливість встановити у будинку. Є каналізація. Газ біля будинку, буде проведений, документація вже готова.
    Рієлтор
  • Р.Естейт
    365 000 $
    1 521 $/м²

    Івасюка

    БЕЗ КОМІСІЇ Відеотур
    240 / 120 / 20 м²
    2 поверхи
    9 сот
    4 кімнати
    2010 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продаж неймовірного будинку на початку с. Старий Лисець. Будинок практично у новому стані, цегляний, 2012 року побудови, розташований на тихій вуличці, бічній від центральної. 6 км від кільця вул.Мазепи (Сільпо) БУДИНОК: -Заг.площа 240 кв.м (два поверхи) -Дах металочерепиця, утеплений спец.ватою плюс енергозберігаюча фольга. -Рідка німецька технологія утеплення будинку. -Індивідуальне газове опалення, котел марки Vaillant. -Відкритий кований балкон. -У кожній спальні є гардеробна кімната. -Натуральна паркетна дошка з дуба на 1 і 2 пов. -Якісні меблі та техніка. -Діючий новий камін з італійського мармуру. -Дубові сходи з кованими елементами декору -Тепла підлога всюди, де плитка. -Д...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.